Pair of Vintage Old School Fru

Paplitęs Šiaurės Amerikos rytinėje dalyje, nuo Pietų Ontarijo šiaurėje iki Šiaurės Floridos pietuose ir Lui-zianos vakaruose. 5-9 zona. Grynųjų medynų nesu¬daro. Auga kartu su Queráis alba, Q. velutina, Juglans cinérea, Carya ovata, Platanus occidentalis ir kt.
25-35 (50-60) m aukščio, 1 (2-3) m skersmens liemeniu medis. Laja vidutinio tankumo, kiaušiniš-ka, ovališka arba rutuliška. Žievė pilka arba rusvai pilka, išilgai smulkiai suaižėjusi, senų medžių giliai vagota. Ūgliai apvalūs, rudi ar rausvai rudi, neplau¬kuoti, žvilgantys, su ryškiais lapų pėdsakais ir ne¬gausiomis šviesiomis lenticelėmis. Prielapių pėdsa¬kai siauri, ištisai apjuosiantys ūglį. Pumpurai pra-žanginiai, suploti, buki, tamsiai rausvi, žvilgantys, su dviem panašiais į lapelį žvyneliais. Šoniniai pum¬purai atspurę, 5-10 mm ilgio, 3-5 mm pločio, o vir-šūniniai - 10-15 mm ilgio, 7 mm pločio.
Ūglio viršūnėje paprastai vienas stambus pumpu¬ras. Lapai 7-20 cm ilgio, 8-20 cm pločio, su išliežiu ir 2-3 poromis skiaučių (retai lapai turi vieną skiaučių porą ir tada jie būna nestambūs), lygiakraščiai, storoki, odiški, pliki. Pamatas plačiai pleištiškas ar nežymiai širdiškas. Lapų viršus ryškiai žalias, žvilgantis, apačia šviesiai žalia, rudenį aukso geltonumo. Lapkotis 5-12 cm ilgio. Žiedai pavieniai ūglių viršūnėje, taurės for¬mos (panašūs į tulpės žiedą), apie 6 cm ilgio ir tokio pat skersmens. Apyžiedis iš 9 balsvai žalių lapelių, ku¬rių trys išoriniai plačiai atsilenkę, o visi kiti suglausti, su plačia ryškia oranžine dėme iš vidaus, nekvapūs. Sutelktinis vaisius ritiniškas, 4-7 cm ilgio, 2-3 cm sker-